20 listopada 2018 18:35 | Aktualności

Dzień Postaci z Bajek

Tegoroczny Dzień Postaci z Bajek w naszej szkole obchodziliśmy 7 listopada 2018r. - ale tym razem w klasach młodszych i w oddziałach przedszkolnych. Uczennice z klasy Va należące do koła bibliotecznego wraz z opiekunem - panią Marzeną Martynowicz przygotowały na jednej godzinie lekcyjnej ciekawe spotkania w poszczególnych klasach. Dziewczyny w parach przeprowadziły zajęcia o wybranej bajce. Były przebrania i bajkowe zadania, np. rozdzielanie fasoli białej i czerwonej oraz quizy, zagadki, głośne czytanie bajki przez starsze koleżanki, a także kolorowanie wybranej postaci. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w takich zajęciach. Z pewnością przypomnieliśmy maluchom niektóre bajki, takie jak Reksio, Smerfy czy Czerwony Kapturek i inne, które wywołały na ich twarzach mnóstwo radości. Na koniec rozdawane były dyplomy i książki za udział w konkursie „Portret mojego ulubionego bohatera” dla klas I – III oraz kolorowe naklejki dla przedszkolaków.

Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy za rok.