21 grudnia 2018 19:34 | Aktualności

Jasełka "A nadzieja znów wstąpi w nas"

Przed Świętami Bożego Narodzenia - jak każdego roku dzieci przedstawiły jasełka pt.: "A nadzieja znów wstąpi w nas". W przepięknej scenerii oraz przy dźwiękach muzyki i śpiewu szkolnego chóru mali artyści przybliżyli nam narodziny Maleńkiej Miłości. Nie zapomnieliśmy przy tej okazji o stuleciu odzyskania przez Polskę niepodległości. "Co to jest Niepodległość?" - ta piosenka przepięknie wykonana przez Marikę Jeż z klasy Ib wraz z koleżankami wprowadziła nas w nastrój świętowania w Ojczyźnie - naszej Polsce, w naszych domach i sercach. Kolęda "Dla Nieobecnych" wyśpiewana przez Nikolę Grajek pomogła nam uświadomić sobie, że Urodziny Pana Jezusa to okazja do tego, że nie możemy w tych pięknych, rodzinnych świętach zapominać o tych, którzy odeszli. Występ zakończyły życzenia pani dyrektor Eweliny Nowickiej.