19 stycznia 2019 08:49 | Aktualności

Jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale...

Tak było i tym razem. 11 stycznia w naszej szkole odbył się balik karnawałowy dla dzieci z przedszkola i klas I - III. Wszystko rozpoczęło się występem uczniów klasy III, którzy wraz z wychowawcą p. Iloną Bylinowską-Dziurlą byli organizatorami tegorocznego balu. Były wiersze, piosenka i taniec wspólnie z uczniami klasy Ib. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój i zachęcił do zabawy.

Po występie do wspólnej zabawy zaprosiła wszystkich "animatorka” Zosia z klasy III, która przeprowadzała kolejno super zabawy taneczne. Większość dzieci uczestniczyła w zabawach. Był "wesoły pociąg”, tańce na gazetach, "kaczuszki”, balon w górze i między różnymi częściami ciała, które przysporzyły dzieciom wiele radości i zadowolenia. Do kolejnych zabaw włączało się coraz więcej dzieci. W ruch wprowadziły wesołe zabawy do piosenek "Pingwin” i "My jesteśmy krasnoludki”. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tę okazję zaprosiliśmy wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i błyskającym oświetleniem. Rodzice przygotowali w salach słodki poczęstunek dla swych pociech. Zabawa była udana. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.