10 marca 2019 14:39 | Aktualności

Wycieczka klas piątych do Wartowni

6 marca 2019r. uczniowie klas Va i Vb wraz z opiekunami - p. Sławomirem Spławskim, p. Zbigniewem Rachubińskim oraz p. Małgorzatą Nowaczyk wybrali się do sali zabaw Wartownia w Koninie. Na miejscu zastaliśmy całą moc atrakcji oraz zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez całą obsługę sali zabaw. Na czterech poziomach sali dzieci miały okazję pobawić się w naprawdę wielu miejscach. Największym zainteresowaniem cieszyły się m.in.: zjeżdżalnia, labirynty, baseny z piłkami, z klockami oraz automaty do gier. Wrażenia były naprawdę niepowtarzalne, a dzieci stwierdziły, że największą frajdę sprawiała im zabawa w chowanego wśród niezliczonych wprost zakamarków.