27 marca 2019 22:12 | Aktualności

Dzień Samorządności

W tym roku Dzień Samorządności ofitował w przeróżne zawody, konkursy i zabawy. Nasi uczniowie mieli okazję zostać nauczycielami i dowiedzieć się jak to jest stanąć "po tej drugiej stronie klasy". To dlatego, że podczas pierwszych dwóch godzin lekcyjnych to właśnie chętni uczniowie prowadzili lekcje w każdej z klas i grup przedszkolnych. Następnie został zorganizowany konkurs na najlepsze wiosenne przybranie klasy w klasach IV - VIII, a dla dzieci z klas I - III, konkurs na najlepszy plakat o tematyce wiosennej oraz gry i zabawy sportowe, po których wszyscy uczniowie zgromadzili się w szkolnej świetlicy, gdzie swoje talenty zaprezentowali uczestnicy Konkursu Młodych Talentów. W tym roku bezkonkurencyjna okazała się Tosia Gajewska z klasy IVa. Po zakończeniu konkursu uczniowie klas IV - VIII wybrali się do pobliskiego lasu, gdzie wspólnie zakończyli ten pełen wrażeń dzień zabawą w podchody.