21 czerwca 2019 08:16 | Aktualności

Dzień Rodziny

Dnia 14 czerwca 2019r. zorganizowany został kolejny już Dzień Rodziny. Przybyli goście mogli podziwiać występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły, podczas których zaprezentowali się uczniowie każdej z klas, chór szkolny, uczniowie szkoły tańca "Hajdasz" oraz dzieci z naszego Ogniska Misyjnego. Wszystkie dzieci miały okazję bawić się, korzystając z mnóstwa atrakcji, takich jak: malowanie twarzy, zawody sportowe, wielkie bańki mydlane i wiele więcej. Rodzice naszych uczniów zorganizowali także poczęstunek - pyszne grillowane kiełbaski, chleb ze smalcem oraz kiszone ogórki, a także słodkie wypieki. Odbył się też pokaz motocykli oraz policyjnych radiowozów, a każdy z gości mógł skorzystać z możliwości spotkania z pielęgniarką oraz poddać się bezpłatnemu testowi Anty-HCV. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.