21 czerwca 2019 23:59 | Aktualności

Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość w szkolnej sali gimnastycznej rozpoczęła się przekazaniem sztandaru nowemu pocztowi. Następnie pani dyrektor Ewelina Nowicka powitała wszystkich przybyłych. Po niej krótkie przemówienia wygłosili zaproszeni goście: przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Biskupi Arkadiusz Mielcarek, który wręczył także nagrodę dla najlepszego absolwenta Bartoszowi Markowskiemu, przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Radecka oraz ks. proboszcz Jan Kozłowicz. Następnie do uroczystego ślubowania przystąpili wszyscy opuszczający szkołę absolwenci, którzy otrzymali także od najmłodszych z naszych uczniów drobne upominki. Po ślubowaniu wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa oraz gratulacje od pani dyrektor oraz wychowawców. Zostały też wręczone nagrody za stuprocentową frekwencję oraz za konkursy. Po części oficjalnej krótko zaprezentował się nasz szkolny chór, a po występie wszyscy uczniowie wraz z rodzicami rozeszli się do klas gdzie pożegnali się ze swoimi wychowawcami.