Witamy na stronie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Sokółkach!::W naszej szkole przez cały rok szkolny zbieramy nakrętki oraz zużyte baterie.

25 czerwca 2019 23:51 | Aktualności

Pożegnanie klasy ósmej - 19.06.2019r.

Dzień 19 czerwca 2019r. to nie tylko dzień kończący rok szkolny 2018/2019, dzień wręczania świadectw, nagród, podziękowań. Tego bowiem dnia pożegnaliśmy na dobre naszych kolegów i koleżanki z klasy ósmej. Opuszczając mury naszej szkoły, chcieliśmy zapamiętać wszystkie te chwile wspólnie spędzone z naszymi nauczycielami, wychowawcami, pracownikami obsługi. Szczególnie bliska była nam Pani Dyrektor, która towarzyszyła nam przez te wszystkie lata. Jesteśmy Jej za to bardzo wdzięczni. „Tu przeżywaliśmy nasze pierwsze sukcesy i gorycze pierwszych porażek, tu nawiązały się przyjaźnie, tu przeżywaliśmy chwile, o których nie chcemy zapomnieć. Stanowiliśmy cząstkę tej szkoły, poznaliśmy wyjątkowych ludzi, doceniano nas i wysłuchano, pokazano nam właściwą drogę życia. Nauczono nas, jak bezpiecznie pokonywać jej wyboje i nieoznakowane zakręty. To Wy drodzy nauczyciele, nauczyliście nas wnikliwie obserwować świat i samych siebie, nie poddawać się, mieć zawsze nadzieję i dobry humor”. Takie ciepłe słowa usłyszeliśmy od naszych ósmoklasistów w mowie pożegnalnej. Mimo, że rozstania są bolesne, uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni p. Anety Nierychłej - Działak przygotowali kabaretowe przedstawienie, pełne humoru i żartu. To ono pozwoliło zapomnieć o naszym odejściu. Nie zabrakło również świetnej zabawy, którą przygotowali nam nasi kochani rodzice. Mieliśmy wspaniałego DJ a, który sprawił się doskonale. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, prawie do białego rana. Za to im serdecznie dziękujemy.

Pożegnanie klasy ósmej - 19.06.2019r.