03 września 2019 17:48 | Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września 2019r. wspólnie przywitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnów - Polski oraz szkolnego. Następnie wszystkich przybyłych serdecznie przywitała pani dyrektor Ewelina Nowicka. Kilka ciepłych słów do uczniów skierował także ks. proboszcz Jan Kozłowicz. Po powitaniu nadszedł czas na krótką część artystyczną w wykonaniu uczniów klasy trzeciej podczas, której dzieci zaprezentowały piękne wiersze oraz piosenkę. Po zakończeniu części ogólnej uroczystości wszytkie przedszkolaki oraz wszyscy uczniowie udali się na klasowe spotkania z wychowawcami klas.