20 września 2019 15:03 | Aktualności

Serdecznie witamy w świetlicy szkolnej

Wakacje nieubłagalnie dobiegły końca. W pierwszych tygodniach szkoły skupiliśmy się na zapoznaniu uczniów z regulaminem i zasadami przebywania w świetlicy. Oczywiście nie zabrakło też czasu na nasze wakacyjne wspomnienia. Dzieci sporo czasu spędzały na wspólnych zabawach w gronie rówieśników. Dopóki pogoda nam sprzyjała, staraliśmy się wychodzić na szkolny plac zabaw i boisko. Świetliczaki także z wielką ochotą wykonywały prace plastyczne, które zdobią naszą salę świetlicową. Życzymy wszystkim dzieciom sukcesów w nauce, energii i siły do podejmowania nowych zadań.