27 kwietnia 2019 17:54 | Komunikaty

Koniec strajku - komunikat

Szanowni Państwo informuję, że piątek 26.04 był ostatnim dniem strajku w naszej placówce. Przypominam, że 29.04 (poniedziałek), 30.04 (wtorek) oraz 02.05 (czwartek) są w ZSP dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych ustalonymi na początku roku szkolnego. W tym czasie szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej od 8.00 do 14.00 oraz w przedszkolu od 7.00 do 17.00. Tak więc zajęcia dydaktyczne rozpoczynamy 06.05.2019 r. w poniedziałek. Pragnę również Państwa zapewnić, że wspólnie z gronem pedagogicznym dołożymy wszelkich starań, aby czas nieobecności dzieci w szkole nie wpłynął negatywnie na realizację podstaw programowych. Dzieci nie będą obciążane dodatkowym nadrabianiem materiału. Za wszelkie niedogodności jeszcze raz przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość.

Z poważaniem: Ewelina Nowicka - dyr. ZSP w Sokółkach