Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

20 grudnia 2018 16:36 | Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Kolędnicy Misyjni dla dzieci Burundi i Rwandy

Trwamy jeszcze w Adwencie, a u nas już radosne, wyjątkowe i po raz pierwszy w naszej szkole wydarzenie! Dzieci z Ogniska Misyjnego w łączności z Papieskim Dziełem Misyjnymi Dzieci włączyły się w pomoc głodującym dzieciom Burundi i Rwandy. Przygotowane i przebrane wyruszyły "na kolędowanie" w szkole, aby przyczynić się do poprawy sytuacji małych mieszkańców krajów misyjnych. Dziękujemy naszym Kolędnikom Misyjnym za ich poświęcenie, trud i zdolności. Dziękujemy także Rodzicom i Dzieciom, którzy hojnie odpowiedzieli na zaproszenie i otworzyli swoje ofiarne serca. Serdecznie dziękujemy!