Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

17 grudnia 2018 18:05 | Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Spotkanie z misjonarzem

W naszej szkole dzieje się bardzo wiele... Odwiedzają nas również niezwykli goście. Tym razem zawitał w nasze progi Misjonarz Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego - ks. dr Adam Bajorski. Jego opowieściom przysłuchiwaliśmy się z zapartym tchem. Dowiedzieliśmy się, jak powstał klasztor w Kazimierzu, a także obejrzeliśmy krótki film przedstawiający pracę misjonarzy i usłyszeliśmy o wyjątkowych misjonarzach i ich przygodach. Były to niezwykłe historie. Dowiedzieliśmy się również, że nasz gość był w Papui Nowej Gwinei. Ciekawostki, które nam zdradził były niesamowite. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta księdza misjonarza w naszych szkolnych progach. Dziękujemy!